Trenger du en pålitelig regnskapsfører?

Vi tar alle oppdrag på alvor. Kontakt oss gjerne for en hyggelig regnskapsprat!

Våre ansatte

Merkantil Consult AS

Søderlundmyra 18,
8622 Mo i Rana

   75 12 08 20
  post@merkantil-consult.no

Våre ansatte

 Bjørn Roland

Bjørn Roland

Daglig leder

   405 54 325
  bjorn@merkantil-consult.no

Ann-Helen Paulsen

Ann-Helen Paulsen

Driftsleder

   75 12 08 30
  ann-helen@merkantil-consult.no

Ingela Lindholm

Ingela Lindholm

Regnskapsmedarbeider

   75 12 08 33
  ingela@merkantil-consult.no

Ida Møgster

Ida Møgster

Konsulent

   75 12 08 28
  ida@merkantil-consult.no

Hilde Olsen

Hilde Olsen

Regnskapsmedarbeider

   75 12 08 27
  hilde@merkantil-consult.no

Camilla Øyjord

Camilla Øyjord

Regnskapsmedarbeider

   75 12 08 26
  camilla@merkantil-consult.no

Susanne Forsmo Eilertsen

Susanne Forsmo Eilertsen

Regnskapsmedarbeider

   75 12 08 25
  susanne@merkantil-consult.no

Ikon av bruker

Naimi Jakobsen

Økonomikonsulent

   75 12 08 24
  naimi@merkantil-consult.no

Ikon av bruker

Lisa Stien

Økonomimedarbeider

   905 71 073
  lisa@merkantil-consult.no

Ikon av bruker

Håkon Bogen

Faglig Leder

   926 83 617
  hakon@merkantil-consult.no

Ikon av bruker

Jostein Ottermo

Regnskapssekretær

   75 12 08 29
  jostein@merkantil-consult.no